تأثیر آموزش بر تحول دیجیتال چیست؟

  تا سال ۲۰۲۰ ، کارشناسان پیش بینی می کنند که هزینه برای طرح های تحول دیجیتال از مرز ۲ تریلیون دلار فراتر رود. این بدان معنی است که سرمایه گذاری عظیمی از شرکتها در سراسر صنایع انجام می شود.

  سرمایه گذاری

  در حالی که بسیاری از شرکتها در سفر دیجیتالی شدن خود به موفقیت فناوری و فرآیندهای داخلی اولویت می دهند – بسیاری از آنها دستیابی به نتایج یکسان را برای نیروی کار خود دشوار می دانند.

  دیجیتال

  یکی از مهمترین عوامل ایجاد عناصر دگرگونی در افراد ، ارائه طرحهای یادگیری و توسعه است که نه تنها به کارکنان موجود آموزش می دهد بلکه در جذب استعدادهای جدید تقاضا برای مشاغل نیز نقش دارد.

  در اینجا ما به ۶ روش اساسی که آموزش و ابتکارهای توسعه می تواند در پیشرفت تحول دیجیتالی کمک کند ، به افراد توانمند می کند مهارت های خود را با چشم انداز پیرامون خود تکامل دهند.

  ۱) به رانندگی یک فرهنگ دیجیتال کمک می کند

  “بزرگترین لحظه برای یک سازمان زمانی است که آنها این واقعیت را پذیرفته اند که تحول دیجیتال یک مسئله فنی نیست بلکه یک تغییر فرهنگی است.” – ایان راجرز ، مدیر ارشد دیجیتال در LVMH

  در رابطه با تحول دیجیتال ، ۶۲٪ سازمانها فرهنگ شرکت خود را موانع شماره یک در سفر خود می دانند. نکته مهم در اینجا این است که پیشرفت و اطمینان از تحول دیجیتال شما یک موفقیت پایدار است ، و پرورش یک فرهنگ شرکت است که در آن هر کس قادر به خرید روش ها ، ذهنیت ها و فرآیندهای جدیدی باشد کاملاً ضروری است.

  برای توسعه فرهنگی که به سمت یک تحول دیجیتال کامل و موفق انجام شود ، شفافیت در سطح شرکت ، ارتباطات ، همکاری و توسعه ضروری است.

  فقط دو سال پیش غول ارتباطات Telekom مالزیا برهاد با هدف اصلی ساده تر کردن زندگی برای مشتریان ، سفری به تحول دیجیتالی زد. با درک اینکه کارکنان آن در ایجاد تغییرهای لازم برای تحقق هدف اصلی خود بسیار مهم و اساسی هستند ، تجارت شروع به پیاده سازی مجموعه ابزارهایی کرد که امکان همکاری ، نوآوری و تقویت روحیه کارآفرینی را فراهم می آورد.

  کارآفرینی

  هم اکنون بیش از ۵۰٪ نیروی کار این شرکت در پلت فرم انحصاری رسانه های اجتماعی تأسیس شده توسط Yammer مشغول فعالیت هستند و Skype for Business برای ارتباطات روزانه و مبتنی بر رویداد از طریق سازمان ها مورد استفاده قرار می گیرد.

  علاوه بر این ، تغییر به سمت جلسات کاری سریع و جلسات منظم بین گروهی ، اجاره زندگی جدیدی را به مشاغل داده است: در نتیجه این ابتکارات ، وب سایت گروهی این شرکت اکنون در بین ۱۲ سایت برتر بازدید شده در مالزی قرار دارد.

  هم اکنون بیش از ۵۰٪ نیروی کار این شرکت در پلت فرم انحصاری رسانه های اجتماعی تأسیس شده توسط Yammer مشغول فعالیت هستند و Skype for Business برای ارتباطات روزانه و مبتنی بر رویداد از طریق سازمان ها مورد استفاده قرار می گیرد.

  علاوه بر این ، تغییر به سمت جلسات کاری سریع و جلسات منظم بین گروهی ، اجاره زندگی جدیدی را به مشاغل داده است: در نتیجه این ابتکارات ، وب سایت گروهی این شرکت اکنون در بین ۱۲ سایت برتر بازدید شده در مالزی قرار دارد.

  ۲) چشم انداز یادگیری مداوم را ارائه می دهد

  سرعت تغییرات مربوط به دنیای دیجیتال سریع است و انتظار نمی رود به زودی سرعت آن کاهش یابد. برای جلب توجه به سمت روشنگری مداوم دیجیتال با سرعت بی نظیر ، کارمندان در کل بخش ها نیاز به دسترسی به منابع و سیستم عامل دارند که به آنها این امکان را می دهد تا دائماً مهارت های خود را بالا برده و مهارت های جدیدی را بیاموزند که به آنها امکان می دهد در منظره ای بی نظیر رقابتی ، مرتبط و به روز باشند.

  برای حفظ رقابت در یک محیط دیجیتال ، سازمان ها باید فرهنگ دانش ، اشتراک و یادگیری مستمر را پرورش دهند. ۷۰٪ از رهبران مشاغل احساس می کنند که در حال حاضر فاقد رهبری ، مهارت و مدلهای کسب و کار برای سازگاری هستند. شما با ارائه کارکنان خود به سیستم عامل ها ، فن آوری ها و برنامه های درسی که به آنها اجازه می دهد به طور مداوم مطابق روندهای نوظهور و تحولات فن آوری دست یابند ، ایستادگی می کنید تا خود را از این رقابت جدا کنید.

  دیوید ویلت ، مدیر شرکت در دانشگاه آزاد ، با بیان این موضوع توضیح می دهد: “ایجاد یک فرهنگ یادگیری می تواند دشوار باشد و نیاز به تایید رهبران ارشد دارد. سرمایه گذاری در مهارت های قابل انتقال گسترده تر مانند مهارت های مدیریتی و دیجیتالی ، هنوز هم است بخش مهمی از مشاغل دارای اثبات آینده است. “

  ۳) استعدادهای جدید را جذب می کند

  کارمندان امروز به دنبال کار برای شرکتهایی هستند که بیش از کار ارائه می دهند. در کنار فرهنگ داخلی ، فرصتهای یادگیری و توسعه علاوه بر پیشرفت شغلی ، مهمترین معامله گران در مورد بسیاری از کاندیداهای آینده نگر در هنگام انتخاب شغل برای یک شرکت است.

  به ویژه ، گروه هزاره به دنبال نقش های شغلی هستند که با فرصت های توسعه همراه هستند. در حقیقت ، ۵۹٪ هزاره فرصت های دولتی را دارندیادگیری و رشد برای آنها هنگام درخواست شغل مهم است.

  یکی از مشاغل آینده نگر با استفاده از یک مدل یادگیری و توسعه قدرتمند برای جذب استعدادهای برتر جدید ، شرکت نرم افزاری ، ITX Corp است که با هدف رشد پایه استعدادی خود و تحول در ذهنیت جمعی دیجیتالی شرکت ، این سازمان یک شرکت اینترنتی مستقر و مستقر در آن را راه اندازی کرد. برنامه یادگیری به کارکنان موجود خود

  این ابتکار نه تنها باعث افزایش چشمگیر مشارکت و عملکرد کارکنان می شود ، بلکه با ارائه مشارکت کنندگان به دوره های خود کانال های ارتباطی داخلی که آنها را ترغیب می کند دوره هایی را که می گذرانند به اشتراک بگذارند و مربیانی را که توصیه می کنند ، ITX توانسته استعدادهای جدیدی را به خود جلب کند. استفاده از نتایج برنامه به عنوان توصیف برای به اشتراک گذاشتن با نامزدهای بالقوه.

  نتیجه؟ ۸۲٪ از کارکنان حداقل یک دوره را گذرانده اند و بیش از ۲۳۳۰ ساعت جمعی یادگیری وارد شده اند ، علاوه بر این تعداد زیادی از سوابق نیز شکسته شده است ، علاوه بر آن ها نرخ استخدام موفق نیز دارند.

  استخدام

  ۴) جریان اصلی فناوری را ایجاد می کند

  فن آوری ها و سیستم عامل های جدید با سرعت ثابت در حال ظهور هستند و برای پرورش نیروی کار چابک ، شرکت ها باید اطمینان حاصل کنند که کارکنان آن از روند جدید فن آوری یا تحولات آگاه هستند تا از آنها بیشترین بهره را ببرند و از سیستم عامل ها و روش های جدید به نفع سازمان شما استفاده کنند.

  دولت کانادا برای ایجاد نوآوری در مقیاس ملی ، کمک به شرکتهای موجود در پذیرش گرایش های دیجیتال در حال ظهور ضمن ایجاد فرصت های جدید برای پیشرفت ، ، یک میلیارد دلار در فناوری سرمایه گذاری کرده است تا یک سری از آنچه که آن را پنج نوآوری “ابرقابل ابراز” می نامد ، ایجاد کند.

  دلار

  دولت کانادا به جای تمرکز روی شرکت های خاص یا انتخاب مواردی که آن را به ویژه شایسته می داند ، همکاری های جدید بین سازمان ها ، ازدواج با منابع ، زیرساخت ها و دسترسی تجاری با فرهنگ های برتر ، محصولات ، خدمات و نوآوری را ترغیب می کند.

  در نتیجه این ابتکار ، منطقه MaRS Discovery District کشف کرد که از ۵۵ شرکت فنی مستقر در تورنتو ، ۵۳ درصد از سال گذشته شاهد افزایش متقاضیان بین المللی بوده اند. و همانطور که در مراحل ابتدایی خود قرار دارد ، انتظار می رود نتایج مثبت بیشتری از این نوآوری در مقیاس بزرگ در آینده نزدیک حاصل شود.

  ۵) به پرورش و کشف استعداد کمک می کند

  آموزش این توانایی را دارد که به مدیران یادگیری و توسعه راه های نوآورانه ای را برای محک زدن مهارت های کارمندان خود و کشف استعدادهای پنهان ارائه دهد که می تواند به ارتقاء مهارت های شغلی در کل خود کمک کند.

  با ایجاد فرهنگ یادگیری مداوم و ارائه بسترها ، پشتیبانی و منابع برای ایجاد چنین مفهومی به یک واقعیت ملموس ، شما یک فرصت عالی برای پرورش استعدادهای موجود ایستاده اید ضمن شناسایی استعدادهای فردی که ممکن است در غیر این صورت از دست داده باشید.

  برای پیگیری تیم IT خود ، کانادا اقیانوس آرام یک مسابقه شگفت انگیز از نوع مسابقه را برگزار کرد که در آن آنها کارمندان بخش های مختلف را به هم پیوند دادند تا در یک فعالیت پاسخ گویی به سؤال بر اساس محتویاتی که از طریق یادگیری داخلی و توسعه خود آموخته اند به سطح تعامل معیار علاوه بر رقابت بپردازند. کسب مهارت یا حفظ مهارت

  این رویکرد منحصر به فرد نحوه نظارت ، پرورش و کشف استعدادهای موجود را از طریق آموزش های داخلی نشان می دهد.

  ۶) نوآوری را هدایت می کند

  یادگیری مداوم و آموزش داخلی می تواند در جهت توانمندسازی نیروی کار باشد و منجر به همکاری بین بخش ها و تیم هایی شود که در غیر این صورت ممکن است هرگز اتفاق نیفتد. به عنوان مثال ، یک تیم خدمات مشتری می تواند اطلاعات قابل توجهی را در رابطه با پیام رسانی ، کاراکترها و توسعه محتوا به بخش بازاریابی وارد کند – نوع بینشی که می تواند به یک تجارت کمک کند بطور نمایی از تلاش های دیجیتال خود در بازاریابی استفاده کند.

  نستله علیرغم اندازه عظیم و ساختار گسترده شرکتها ، یک ذهنیت مبتنی بر فناوری را برای ایجاد فرهنگ نوآوری اتخاذ کرده و خود را به آینده و تمام نیرو سوق می دهد. برای دستیابی به این هدف ، شرکت تیم و مرکز شتاب دیجیتالی خود یا “DAT” را راه اندازی کرده است: فضای مستقر در دفتر مرکزی جهانی که کارمندانش در آن کارمندان خود به مدت ۸ تا ۱۲ ماه بطور همزمان کار می کنند.

  برای مشارکت ، اعضای DAT آموزش های همهجانبه را انجام می دهند و روی ابتکارات استراتژیک کسب و کار شرکت می کنند ، که اغلب در شرکت هاکاتون ها و فعالیت های حل مسئله برای شرکت در پیشرفت دیجیتالی شرکت مشارکت می کنند و ضمن کسب مهارت ، درک و دانش برای انجام نقش های خود در سطح بهینه از شایستگی

  به عنوان چتر برای ۲،۰۰۰ مارک های مشهور بین المللی ، نستله با دادن مشاغل زیرمجموعه خود به چنین سطح آموزشی فراگیر ، این شرکت مجموعه ای است.نمونه ای عالی از چگونگی آموزش دیجیتال می تواند نوآوری را هدایت کند.

  افکار نهایی

  <blockquote id = "" "" شرکت هایی که دچار سردرگمی می شوند ، فکر می کنند که هدف آنها درآمد یا قیمت سهام یا چیزی است. شما باید روی چیزهایی که منجر به آن می شود ، تمرکز کنید. " – تیم کوک ، اپل

  موفقیت تحول دیجیتالی شرکتهای شما تا حد زیادی به افراد بستگی دارد.

  با پرورش فرهنگ توسعه داخلی و یادگیری مداوم ، در آغوش گرفتن سکوها و فناوریهای نوظهور ، تشویق همکاری و سرمایه گذاری در استعداد مناسب ، موفقیت و طول عمر اجتناب ناپذیر خواهد بود.

  دن هیوز