آیا میدانستید قهوه دشمن سرطان است؟ | رژیم غذایی

  No Comments سلامتی

  میدونستین قهوه دشمن سرطانه؟

  میدونستین قهوه دشمن سرطانه؟ 

  قهوه که از زمانای قدیم تا کنون به عنوان نوشیدنی محبوب دوران لقب گرفته , میتونه با سرطان مقابله کنه پس بیایید بیشتر قهوه مصرف کنیم . قهوه یکی از نوشیدنیای پرطرفدار در بین مردم امریکاه، طوری که ۸۳ درصد از بزرگسالان این نوشیدنی رو میل می کنن. قهوه به خاطر آنتی اکسیدان هاش از رشد سلولای سرطانی جلوگیری می کنه.

  براساس مطالعه محققان دانشگاه کالیفرنیا،مصرف قهوه خطر دچار شدن به سرطان روده بزرگ رو کم می کنه و از بروز سرطان کولورکتال در بیشتر موارد جلوگیری می کنه. قهوه یکی از نوشیدنیای پرطرفدار در بین مردم امریکاه، طوری که ۸۳ درصد از بزرگسالان این نوشیدنی رو میل می کنن و علاقه زیادی به مصرف اون دارن.

  قهوه به خاطر آنتی اکسیدان هاش از رشد سلولای سرطانی جلوگیری می کنه.براساس این مطالعه، مصرف دو فنجون قهوه در روز ۲۶ درصد ابتلای آدما به سرطانای ژنتیکی و گوارشی رو کم می کنه و این مسئله در مورد قهوه های بدون کافئین هم صدق می کنه. کافئین و پلی فنول دو ماده اصلی تشکیل دهنده قهوه س

  که به خاطر داشتن آنتی اکسیدان مصرف این نوشیدنی از رشد سلولای سرطانی جلوگیری می کنه و سیستم ایمنی و دفاعی بدن رو به شکل زیادی زیاد می کنه. اینم بگیم که ۵ درصد از مردان و ۴ درصد از زنان آمرکایی به مریضی سرطان کولورکتال گرفتار بوده که با مصرف قهوه از بروز این سرطان جلوگیری می شه.

  .

  منبع :gahar.ir

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *