آیا میدانید چرا حلقه ازدواج را در انگشت چهارم می گذارند؟ | تغذیه سالم

  No Comments سلامتی

  به چه دلیل حلقه ازدواج رو در انگشت چهارم می ذارن؟

  مراحل زیر رو به ترتیب انجام بدین. تا معجزه ای عجیب رو فهمیده باشین. (این مطلب برگرفته از اساطیر چینیه)

  ۱. اول کف دو دستتون رو روبروی هم بذارین و دو انگشت میانی دستای چپ و راستتون رو پشت به پشت بهم بچسبونین.

  ۲. چهار انگشت باقی مونده رو از نوک اونا به هم وصل کنین

  ۳. اینطوری همه پنج انگشت به قرینه شون در دست دیگه وصل هستن.

  ۴. تلاش کنین انگشتان شصت رو از هم جدا کنین.انگشت شصت نمایانگر والدینه. انگشتای شصت می تونن از هم جدا شن چون تموم آدما روزی می میرن. به این صورت والدین ما روزی ما رو ترک می کنن.

  ۵. لطفا دوباره انگشتای شصت رو به هم وصل کنین . بعد تلاش کنین انگشتای دوم رو از هم جدا کنین. انگشت دوم (انگشت اشاره) نمایانگر خواهران و برادران هستن. اونا هم واسه خودشون همسر و فرزندانی دارن. اینم دلیلیه که اونا ما رو ترک کنن.

  ۶. حالا انگشتای اشاره رو روی هم بذارین و انگشتای کوچیک رو از هم جدا کنین. انگشت کوچیک نماد فرزندان شما هستش. دیر یا زود اونا ما رو ترک می کنن تا به دنبال زندگی خودشون برن.

  ۷. انگشتای کوچیک رو هم به روی هم بذارین. تلاش کنین انگشتای چهارم (به درستی که در اون حلقه ازدواج رو قرار می دیم) رو از هم باز کنین. شاید متعجب میشین که می بینین اصلا نمی تونین اونا رو از هم باز کنین. به خاطر این که اونا نماد زن و شوهرهای عاشق هستن که واسه تموم عمر با هم می مانند. عشقای واقعی همیشه و همه جا به هم وصل باقی می مانند. انگشت شصت نشونه والدینه. انگشت دوم آبجی و داداش. انگشت وسط خود شما. انگشت چهارم همسر شما و انگشت آخر هم نماد فرزندان شما هستش.پارسناز

  .

  منبع :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *